НОВИНИ

Медики нагадують про необхідність профілактики інсульту (ВІДЕО)

Медики нагадують про необхідність профілактики інсульту (ВІДЕО)

Хвороба, що прогресує миттєво. І залишає всього 4, 5 години на порятунок. Івано-франківські медики вкотре розповіли про профілактику і лікування інсульту. Нагадали про це не випадково. У Всесвітній день боротьби із недугою. Адже вона посідає одне із перших місць як за смертністю, так і за інвалідністю після хвороби.

В Україні ця цифра сягає 120-ти тисяч інсультів у рік. Лікування полягає у проведенні тромболітичної терапії. Втім, значно більшу увагу медики приділяють профілактиці захворювання. Особливо що стосується факторів, на які людина може вплинути.

Як і в більшості недуг, останній фактор відіграє чи не найважливішу роль, наголошують медики. Заняття спортом та правильний раціон харчування на противагу шкідливим звичкам можуть врятувати життя.

Претендентів багато. Однак, препаратів, закуплених державою критично не вистачає для всіх.

Щоправда, препарат – не з дешевих. Його вартість – близько 30-ти тисяч гривень. Та він ставить пацієнтів на ноги майже у 100 відсотках випадків.

Медики наголошують, у разі раптового порушення мовлення, асиметрії обличчя, запаморочення чи оніміння кінцівок, потрібно негайно звернутися до лікаря. Хворому необхідно надати медичну допомогу впродовж 4, 5 годин. В іншому випадку наслідки можуть бути невиправними. В Івано-Франківську нині діє 2 інсультні центри. В обласній та центральній клінічних лікарнях.

Ірина Головенко, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]