Мерія Івано-Франківська продовжує стимулювати містян до вакцинації (ВІДЕО)

Мільйон – на розвиток інфраструктури. Стільки івано-франківська мерія пообіцяла першому навчальному закладу у громаді, в якому імунізуються від COVID усі працівники.

А саме сповна провакциновані шкільні колективи зможуть працювати в умовах червоної зони. Таке рішення Уряду. Проте це уже – завдання максимум. У поточних планах – досягнути хоча б рівня 80 відсотків щеплених. Аби усі навчальні заклади могли навчати дітей стаціонарно при посиленні карантинних обмежень.

Впродовж останніх двох тижнів кількість захворілих на коронавірус в області – стабільна. В середньому – близько пів сотні випадків за добу. Проте і це – немало, наголошують медики. Разом з тим фіксують одну-дві людські смерті від коронавірусу за тиждень. Насторожує й те, що серед важких хворих – діти.

Нині в Івано-Франківську пацієнтів із коронавірусною хворобою приймають три медзаклади. Це – Обласна інфекційна, Центральна міська та перша клінічні лікарні. Наразі на стаціонарному лікуванні – близько двох сотень пацієнтів із COVID.

У ЦМКЛ наразі – дві сотні точок централізованого кисню. І 140 концентраторів. Проте медики відзначають, розхід життєво необхідної речовини – надвисокий.

Натомість мерія переконана, якщо більшість вакцинується – локдауну взимку можна уникнути. Відповідно й потреба у штучному постачанні кисню відпаде. І хоч наразі Уряд не піднімає питання про обов’язкову кількість вакцинованих в інших, окрім освітньої, галузей, івано-франківська влада переконана, діяти потрібно на випередження.

Ірина Калинчук, Михайло Тімаков, Геннадій Томнюк. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *