МФК “Прикарпаття” зіграв товариський матч з командою ветеранів АТО (ВІДЕО)

Футболісти “Прикарпаття” – проти ветеранів АТО. Їхнє спортивне суперництво відбулося напередодні Різдва. На майданчику Муніципального фізкультурно – оздоровчого комплексу. Матч обіцяв чимало ігрових сюрпризів. Адже Команда Рідного Краю грає у “великий” футбол і манеж для їх азарту та маневру є дещо вузьким. Натомість збірна ветеранська команда уже освоїла футзал, позаяк виступає у Відкритому Чемпіонаті України серед героїв АТО. Однак матч, перш за все, мав благодійне спрямування, стверджують гравці.

Дружній матч з міні-футболу мав два тайми по 15 хвилин. Найбільш напруженим виявися другий період ігри. Глядачів порадував ще й забитими голами. Професійні футболісти відзначилися у воротах ветеранської команди аж вісім разів. Але поразка не засмутила колишніх АТОвців.

Фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу МФК “Прикарпаття”з рахунком 8:1. Але попри це усі учасники різдвяної зустрічі отримали гарні емоції від цього футзального матчу.

Христина Ткачук, Михайло Тімаков. Новини на ВЕЖІ.