НОВИНИ

Міністр інфраструктури Владислав Криклій відвідав Прикарпаття (ВІДЕО)

Міністр інфраструктури Владислав Криклій відвідав Прикарпаття  (ВІДЕО)

Перспективи спорудження Галицького мосту. Чи виділять із держбюджету гроші на зведення переправи на Бистриці Солотвинській, наразі невідомо. Про це, перебуваючи в Івано-Франківську, заявив міністр інфраструктури України Владислав Криклій. Урядовець зазначив, зараз очікують перевиконання бюджету. Пізніше розглянуть можливість державної допомоги в реалізації даного стратегічного інфраструктурного об’єкту.

Нині триває перший етап реалізації проекту – зведення самої конструкції моста. Попереду – розв’язка на вулицях Надрічній та Хіміків. У мерії кажуть, Івано-Франківськ – одне з небагатьох міст, в якому взялися за такий великий проект. Наразі ситуація безвихідна, бо термін експлуатації чинного моста в Пасічній завершиться за рік . Далі потрібен його капремонт.

Проектно-кошторисна вартість спорудження Пасічнянського мосту зросла і становить майже 350 мільйонів гривень. Конструкція мосту – суцільна металева, їй надали перевагу замість залізобетонних плит. Мінімальний термін експлуатації – 80 років, стверджують мостобудівники.

Оксана Семко, Ярослав Лелет, Новини на “Вежі”.

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]