Міністр інфраструктури Владислав Криклій відвідав Прикарпаття (ВІДЕО)

Перспективи спорудження Галицького мосту. Чи виділять із держбюджету гроші на зведення переправи на Бистриці Солотвинській, наразі невідомо. Про це, перебуваючи в Івано-Франківську, заявив міністр інфраструктури України Владислав Криклій. Урядовець зазначив, зараз очікують перевиконання бюджету. Пізніше розглянуть можливість державної допомоги в реалізації даного стратегічного інфраструктурного об’єкту.

Нині триває перший етап реалізації проекту – зведення самої конструкції моста. Попереду – розв’язка на вулицях Надрічній та Хіміків. У мерії кажуть, Івано-Франківськ – одне з небагатьох міст, в якому взялися за такий великий проект. Наразі ситуація безвихідна, бо термін експлуатації чинного моста в Пасічній завершиться за рік . Далі потрібен його капремонт.

Проектно-кошторисна вартість спорудження Пасічнянського мосту зросла і становить майже 350 мільйонів гривень. Конструкція мосту – суцільна металева, їй надали перевагу замість залізобетонних плит. Мінімальний термін експлуатації – 80 років, стверджують мостобудівники.

Оксана Семко, Ярослав Лелет, Новини на “Вежі”.

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *