Мистецький підземний перехід “Ваґабундо” в Івано-Франківську відсвяткував першу річницю (ВІДЕО)

Циркове шатро, кімната з дзеркалами та постери із зображенням циркової трупи. Підземний перехід “Ваґабундо” відзначив першу річницю. Мистецька локація – місце зустрічі візуального мистецтва, відео-арту, літератури та музики.

День народження мистецький простір святкував під звуки гітари Артема Мананнікова. Для гостей облаштували дві виставки – Олексія Ревіки “Відображення”. Та – ретроспективну. Перша експозиція – саме про рік мистецької діяльності “Ваґабундо”. Про це свідчать афіші подій, які відбувалися у підземному переході. Однією із перших у мистецькому просторі була виставка “Мотто”. На тему: «Навіщо художник творить?». Відповіддю на це питання стали відгуки відвідувачів “Ваґабундо”.

Засновник простору “Ваґабундо” письменник Юрій Андрухович переконує, це – місце для спілкування, творчої атмосфери, простір для поезії, музики та візуального мистецтва. Вважає , креативному Івано-Франківську було необхідне таке місце.

Спеціально запрошений гість вечора – поет Олександр Ірванець. У підземному переході провів творчу зустріч. А ще презентував новий роман “Харків 1938”. Сподівається, у його рідному Рівному колись теж з’явиться щось подібне на “Вагабундо”.

Упродовж звітного року у “Вагабундо” відбулося понад ста різноманітних подій. Це – дискусійні кіноклуби, виставки, презентації та лекції-концерти.

Михайло Березень, Роксолана Бабій, Світозар Савчук, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *