Митрополит Івано-Франківської УГКЦ подарує різдвяну ялинку комусь із містян (ВІДЕО)

Отримати ялинку у подарунок. Напередодні Нового року цьому зрадіє кожен. Тим більше, якщо зелена «красуня» – від самого Митрополита Івано-Франківська Володимира Війтишина. Таку акцію ініціювала Архієпархія УГКЦ. Аби зупинити незаконну вирубку хвойних дерев. Та популяризувати новий тренд – ялинки у горшках. Саме таким буде подарунок тому, хто виконає обов’язкові умови розіграшу. Необхідно підписатися на офіційні сторінки «Екологічного бюро» та «Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ» у соцмережах. Поширити допис про акцію на свою сторінку. Та написати у коментарях під постом привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим, адресувавши його комусь зі своїх близьких.

А тим часом іванофранківці приглядаються до ялинок на місцевих ринках. Комусь до вподоби запал хвої у домі. А дехто віддає перевагу довговічним штучним деревам.

Ялинка у горшку, вважають організатори акції, задовольнить і тих, і інших. Конкурс триватиме до 28 грудня. У цей день церковна спільнота шляхом випадкового вибору визначить переможця. Та передасть йому обіцяний подарунок. А після святкування ялинку із горшка пропонують пересадити у грунт.

Ірина Калинчук, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *