На «Global Village» до Івано-Франківська навідалися 115 іноземних волонтерів (ВІДЕО)

Екзотичні смаколики, незвичні для Івано-Франківська та України в цілому музика і танці. Побачити світ, не виїжджаючи за межі рідного міста, іванофранківці зможуть уже за лічені дні. На фестивалі культур «Global Village». Уже 12-й рік поспіль його організовує молодіжна громадська організація «Айсек». Цього року місцем об’єднання націй стане Палац Потоцьких.

Цього літа до Івано-Франківська навідалися 115 іноземних волонтерів. Із 10-ти країн світу. Чимало з них в Україні – вперше. Турчанин Сафа зізнається, давно мріяв тут побувати. Адже досі чимало чув про країну і її громадян. Проте для себе відкрив усе це з нової сторони.

Івано-Франківськ теж припав до душі закордонним візитерам. Це, кажуть, хоч і маленьке, проте дуже затишне місто. Не залишила байдужими їх і місцева традиційна кухня. Поласували досхочу. А взамін приготували свої національні страви, якими пригощатимуть на фестивалі.

На «Global Village», окрім іноземних гостей, виступатимуть і місцеві музичні гурти. Фестиваль відбудеться уже цієї неділі. Розпочнеться о 14-й годині. А завершиться опівночі.

Ірина Головенко, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *