На одній території з коронавірусом

Декілька тижнів тому світ сколихнула ще одна неочікувана новина – епідемія раніше невідомого коронавірусу. У Китаї він спричинив неабиякий страх. Масове поширення та доступний спосіб зараження заставляє панікувати при першому покашлюванні. Про китайський вірус вже можна знайти достатньо інформації. Більше того, деякі українські новини ще й маніпулюють цією ситуацією. Ось як про епідемію коронавірусу розповідають жителі різних міст Китаю.

 

@darkainst
Ухань

24.01.2020 Даша опублікувала допис, в якому розповідає про ситуацію в Ухані.

«Люди налякані, щодня з’являється нова інформація.
Ухань ізольований: аеропорти, вокзали, метро, транспорт призупинили свою роботу. Головні райони Уханя відділені один від одного, неможливо потрапити з одного району в інший. Деякі магазини та аптеки зачинені. Цілодобово працює працює гаряча лінія, яка приймає дзвінки і надає допомогу. Влада міста поставила завдання збудувати нову лікарню з 1000 нових лікарняних місць.

Обов’язкове дотримання правил безпеки, які диктує введений у місті режим. В тому числі і добровільна перевірка температури».

Дівчина поділись світлинами, які демонструють щоденні профілактичні заходи.

Ще у своєму акаунті поділилась даними по Китаю станом на 28.01.2020:
4535 заражених
6973 під підозрою
60 одужало
106 померло

Догляд за хврими


@vitalii_kiak
Гуанчжоу

24.01.2020 на сторінці Віталія з’явилась така інформація:

«В грудні в китайському місті Ухань був зафіксований спалах пневмонії, спричинений раніше невідомим коронавірусом. Першими інфікованими були відвідувачі місцевого ринку морепродуктів. Пізніше було встановлено, що вірус передається від людини до людини.


Заборону на продаж живої птиці та тварин вже введено.

Влада вирішила відмінити всі масштабні новорічні заходи в Китаї».

 

25.01.2020
«Я проживаю в місті Гуанчжоу, яке знаходиться в червоній зоні і перебуває на карантині. Все зачинено, окрім аптек, в яких пов’язок на обличчя і спирту, щоб промити руки вже не знайти. Зараз в Китаї Новий рік, а в такі дні на вулицях важко пройти, бо всі святкують. Проте, зараз вулиці пустують, а в метро інколи можна побачити декількох людей.
Коли заходиш в метро, перевіряють температуру, або на вході є камера, яка реагує на тепло. Спецслужби Китаю кажуть, що це тільки початок епідемії, а на початку лютого варто очікувати збільшення інфікованих, адже симптоми проявляються через 10 днів.
Зараз лікарні переповнені, багато людей в паніці. Якщо хтось кашлянув, то вже думає, що скоро помре і біжить в поліклініку. В Ухані будують додаткову лікарню терміном в 6 днів».


@koryanova
Сучжоу

24.01.2020

«Не піддавайтесь паніці, все не так страшно, як вирішили описати в українських та російських новинах»  – заспокоює користувачка Instagram. Проте, слідкуючи за її сторінкою можна побачити, що профілактичних заходів вона все ж дотримується.


@anya_meinu

Цзянсі

27.01.2020

«У нас все зачинено, за виключенням декількох супермаркетів, де населення скуповує рис та масло. Закрито не тому, що Новий рік, а через вірус. Всім закладам з масовим скупченням людей сказали припинити роботу. Надовго? Поки ніхто не знає. Офіційні канікули продовжили до 2 лютого. Якщо ви звернете увагу на статистику тих, хто помер через вірус, то ці люди в більшості вже мали якісь серйозні захворювання. А цей вірус дав ускладнення. Для здорової людини вірус не смертельний». 

 

Христина Ткачук

 

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *