На Прикарпатті частково зняли обмеження на проведення масових заходів (ВІДЕО)

В Івано-Франківську представники місцевих закладів громадського харчування знову протестували проти постанови щодо заборони проведення масових заходів. Під стінами облдержадміністрації. Кажуть, через карантинні обмеження не мають можливості вести повноцінну фінансово- економічну діяльність. Без роботи і заробітків залишилися сотні працівників. Серед них ресторанні музиканти і ведучі свят.

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій певною мірою дослухалася до вимог страйкарів. Відтак скасувала обмеження на святкування весіль, хрестин та інших урочистих подій. Раніше цю норму посилили через поширення коронавірусної інфекції на Прикарпатті. Також фахівці Держпродспоживслужби розроблять алгоритм перевірок підприємств. Нині дозволили розміщення в ресторанах чотирьох гостей за одним столом. А відстань між сусідніми має бути півтора метри.

Наразі для остаточного послаблення усіх обмежень щодо проведення святкувань комісія радить чекати на покращення епідеміологічної ситуації в регіоні. Аби Прикарпаття увійшло у “зелену” зону подолання Covid.

Роксолана Бабій, Геннадій Томнюк, Новини на «Вежі»

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *