На Прикарпатті розпочався сезон полювання на пернату дичину (ВІДЕО)

Відтак інспектори міжвідомчої комісії перевіряють мисливців. Уже в перший день після старту закон порушили чотири десятки мисливців. На боротьбу із браконьєрством об’єдналися інспектори з контролю за обігом зброї, дільничні офіцери спільно з державною лісовою охороною, районними мисливознацями, єгерями та представниками громадськості.

Щодо кожного порушення поліцейські склали адмінпротоколи. Зафіксовано два факти за статтею Порушення правил зберігання, носіння або перевезення нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів. Та 21 факт за Порушення громадянами строків реєстрації вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік. Загалом на вихідних перевірили близько трьох тисяч мисливців. Більшість уже мають чималий досвід у полюванні. Тому проблем із законом у них не виникає.

Поліція Івано-Франківщини нагадує, дні полювання – субота, з 16-ої години та неділя, протягом світлового дня. Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день не повинна перевищувати двох качок, трьох перепілок, трьох куликів та трьох лисок. Полювати можуть мисливці, маючи відповідні документи.

Оксана Семко, Михайло Тімаков, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *