На Прикарпатті розшукують майже півтори сотні боржників-аліментників (ВІДЕО)

Забув про батьківський обов’язок – потрапив у розшук. На Прикарпатті «полюють» майже на півтори сотні недобросовісних платників аліментів. Про це повідомили в Головному територіальному управлінні юстиції. Від початку року тут завершили понад 39 тисяч виконавчих проваджень. За рішенням суду, 9 з половино тисяч мешканців Івано-Франківщини повинні надавати фінансову підтримку на користь власних дітей.

Завдяки пакету законів «Чужих дітей не буває», працівники виконавчої служби отримали додаткові можливості для ефективної роботи з боржниками. Ті, у свою чергу, на що лише не йдуть, аби ухилитися від виконання обов’язку. Від переховування – аж до зміни прізвища. Попри це, відзначають в управлінні юстиції, цього року спостерігають приріст сплати аліментів.

В територіальному управлінні юстиції також наголошують, квитанції про перерахування коштів на утримання дітей необхідно подавати в державну виконавчу службу. Якщо цього не робити – навіть добросовісний аліментник може потрапити у реєстр боржників.

Ірина Головенко, Михайло Тімаков. Новини на «Вежі».

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *