НОВИНИ

На Прикарпатті скорочуються продажі деревини (ВІДЕО)

На Прикарпатті скорочуються продажі деревини (ВІДЕО)

Неходовий товар. На Прикарпатті суттєво знизилася реалізація деревини. Причиною в обласному управлінні лісового та мисливського господарства називають високий рівень конкуренції.

Щодо аукціонів, де торгують деревиною, то за три квартали на продаж виставлено понад 700 тисяч кубічних метрів лісу. Реалізувати вдалося трохи більше третини. З 1-го жовтня Прикарпаття повністю перейшло на електронні торги деревиною.

Перевезення “нечіпованої” деревини відтепер вважається злочином. З 1-го листопада в Україні запроваджено електронний обіг деревини. Необхідним технологічним обладнанням прикарпатські лісогосподарські підприємства забезпечені повністю, наголошують в ОДА.

Головною проблемою в регіональному лісовому господарстві називають масове всихання ялин та неможливість впорядкування лісових територій. Також уже традиційно турбують необлаштовані лісові дороги. Щоправда, фахівці сподіваються на покращення ситуації. І цьому має сприяти комплексна стратегія розвитку лісового господарства, яку мають розробити на законодавчому рівні. Нещодавно Верховна Рада України ухвалила закон, який забороняє суцільну вирубку ялицево-букових лісів на гірських схилах Карпатського регіону.

Оксана Семко, Світозар Савчук, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]