На Прикарпатті тривають позапланові перевірки пожежної безпеки об’єктів масового перебування людей (ВІДЕО)

Пожежні сирени перервали урок у 24-й школі. Майже півтори тисячі дітей та ще 150 педагогів і техперсоналу миттєво евакуювали.

За підвищеним номером виклику. На місце події прибуло близько двох десятків рятувальників. На трьох одиницях спецтехніки. А також – медики. Нині вони гасили умовну пожежу. Такі відпрацювання проводять на різних об’єктах із масовим перебуванням людей. По всій Україні.

Це необхідно як рятувальникам, так і закладам із масовим перебуванням людей, стверджують в обласному Управлінні ДСНС. Аби у випадку реальної пожежі кожен знав, як діяти. Між тим, запевняють, колектив 24-ї школи справився із завданням на «відмінно».

Не розгубилися і школярі. Як діяти у надзвичайних ситуаціях, добре знають.

Пожежна безпека – те, чому приділяється особлива увага у школі, стверджує директор Ігор Мельничук. Особливо після трагічних випадків в інших містах України.

Втім, «надзвичайники» на слово не вірять. Поки не переконаються самі. Вони перевірили доступність евакуаційних виходів, наявність вогнегасників та справність систем оповіщення у школі. Особливу увагу приділили кабінетам фізики та хімії, де діти безпосередньо контактують із горючими речовинами.

Деякі порушення виявили і в системі електроживлення.

Результати позапланової перевірки навчального закладу оприлюднять згодом. Згідно з ними дирекція школи повинна виправити порушення у визначений термін.

Ірина Калинчук, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *