На Прикарпатті у розшуку перебуває 129 боржників зі сплати аліментів (ВІДЕО)

Якщо гора не йде до Магомета… Органи державної виконавчої служби поповнилися терміналами. Через них можна здійснити виплати будь-якого призначення. В тому числі – й боргові. Про це днями повідомили у Головному територіальному управлінні юстиції. Відзначили, тепер відмовки про незручність чи брак часу для сплати заборгованості не приймаються.

Від початку року органи державної виконавчої служби завершили близько 10-ти тисяч проваджень. На суму майже 195 мільйонів гривень. До держбюджету за цей час стягнуто понад 10 мільйонів гривень. А виконавчий збір склав майже 3 мільйони. Це більше, аніж торік, каже Іван Француз. Втім, і крок уперед задля цього зроблено не один. На початку року управління ДВС підписало меморандум із управлінням праці та центром зайнятості.

Водночас управління праці допомагає органам ДВС викривати несумлінних «аліментників». Зокрема, тих, хто має неофіційні прибутки. Наразі у співпраці проводиться перевірка щодо встановлення 3-х таких боржників. До слова, аліменти складають третину усіх виконавчих проваджень.

І ставлення строгіше. За останні три місяці органи ДВС стягнули понад 3 з половиною мільйонів гривень із неплатників аліментів. Та окрім штрафів, накладення арешту на майно та тимчасових обмежень, державні виконавці застосовують покарання у вигляді суспільно корисних робіт. Так від початку року понад 4 десятки боржників «відпрацювали» батьківські обов’язки. Окрім того, спеціально створені об’єднані мобільні групи уже провели 18 рейдів – у тому числі нічних – за місцем проживання «втікачів» від закону. Втім, досі 129 із них перебувають у розшуку.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *