На Прикарпатті відновлюють об’єкти водозахисної інфраструктури (ВІДЕО)

Нераціональне господарювання – з одного боку. І неякісне використання бюджетних коштів – з іншого. У населених пунктах Прикарпаття, що постраждали від великої води, проблеми схожі, запевняють в Івано-Франківській ОДА. Зважаючи на це, нині у незадовільному стані об’єкти водозахисної інфраструктури. У цьому керівництво області переконалося безпосередньо. Із робочим візитом голова ОДА Віталій Фендорів відвідав Снятинщину та Косівщину. На річках Прут і Рибниця нині триває відновлення дамб, зруйнованих червневою повінню.

Як це зробити, нині розмірковують у Дністровському басейновому управлінні водних ресурсів. Обидві дамби – на його балансі. На ліквідацію наслідків стихії управління отримало з Державного резервного фонду 50 мільйонів гривень.

Загалом профільне управління очікує черговий транш на суму 136 мільйонів гривень. На відновлення об’єктів водозахисної інфраструктури на Прикарпатті. Тим часом в ОДА мають намір розробити комплексну протипаводкову програму. Механізму, який дозволить захистити від затоплення десятки населених пунктів області. Крім того, дасть можливість відстежувати ситуацію на річках і моделювати варіанти перебігу паводку. Аби своєчасно вживати заходи щодо попередження та мінімізації негативних наслідків.

Михайло Березень, Ірина Калинчук, Михайло Тімаков. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *