На Верховинщині відбувся Всеукраїнський зимовий збір юних рятувальників «Буковець 2020» (ВІДЕО)

Ефективно діяти у надзвичайних ситуаціях. До цього школярів готує Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки». У партнерстві із прикарпатською ДСНС. Спільно організовують навчально-тренувальні збори юних рятувальників. Нинішні зимові канікули “Школа безпеки” теж використала з вигодою для школярів. Відтак до Буківців з”їхалися старшокласники з шести областей України та міста Києва. Всього понад два десятки команд.

Головний девіз учнівської “Школи безпеки”: “Знати, щоб передбачити, передбачити, щоб діяти”. Тому програма таких навчально-тренувальний зборів підпорядкована насамперед підвищенню рівня практичної підготовки, наданню само- та взаємодопомоги, набуття навиків автономного виживання, уміння врятуватися за допомогою найпростішого спорядження.

Набути технічної і тактичної майстерності в екстремальних умовах юним рятувальникам допомагали фахівці Івано-Франківського обласного управління ДСНС. Вони навчали дітей долати сніжно-льодові схили гір, проводити пошук і транспортування постраждалих та надавати їм першу домедичну допомогу.

Зимовий навчально – тренувальний збір вихованців «Школи безпеки» відбувається уже 10 рік поспіль. Як правило, його фінальним акордом є учнівське багатоборство з пошуково-рятувальних заходів у горах . Таке суперницто, зазвичай, потребує неабиякої вправності та юнацького завзяття.

Михайло Березень, Ярослав Лелет, новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *