На всій території України встановлено жовтий рівень епідемічної небезпеки (ВІДЕО)

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішили: Україна переходить у “жовту зону”. З четверга, 23 вересня. Нині показних захворюванності на COVID складає 98 відсотків.

У Кабміні зазначають 98 відсотків хворих на коронавірус – не були вакциновані. І прозвітував цифрами: в Україні ін’єкцію від коронавірусу отримали майже половина освітян. За словами Віктора Ляшко, Прикарпаття за рівнем вакцинації посідає одне з останніх місць серед регіонів – лише 21 відсоток педагогів провакциновані. Проте в Івано-Франківській ОДА заперечують. І вказують на цифру вдвічі більшу.

“Жовта зона” передбачає низку обмежень. Заборонено проводити масові заходи за участю більш як однієї особи на 4 квадратні метри площі, не більше 4 осіб за столиком в закладі громадського харчування. Кінотеатри та інші заклади культури працюватимуть із наполовину заповненими залами. Заклади освіти працюватимуть за умови хоча б одного щеплення – не менше, як у 80 відсотків працівників.

Оксана Середюк, Геннадій Томнюк, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *