Наталія Димніч: “Журналіста, як і вовка, годують ноги”. (ВІДЕО)

“Журналістика, як професія, з її принципами та етичними нормами залишиться. Дифузія професії не відбудеться”, – переконана Наталія.

Досьє: Наталія Димніч – кандидат філологічних наук, Член Національної спілки журналістів України. Талановита, красива, розумна і надзвичайно позитивна медійниця. Переможець Митрополичої премії серед журналістів в номінації “Світські ЗМІ” за літературно-документальне видання «Незламний воїн Христовий», володарка премії імені Богдана Бойка за однойменний документальний фільм. Стрічка про життя та служіння владики катакомбної Церкви, єпископа Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ – Павла Василика. Його називають воїном із підпілля. Журналістика, на думку Наталі, – це суцільна пригода і улюблена професія. Переконана, – професійна журналістика в Україні ніколи не зникне, а навпаки – розвиватиметься. “Псевдокореспонденти” відсіються природнім шляхом. Шанувальниця мистецтва у всіх його проявах. Шановані письменники – Василь Шкляр, Юрій Іздрик, улюблені музиканти: рок-гурти-романтики “Океан Ельзи” та “Без Обмежень”.

Media Life. Спільний проект РадіоШоу “Зроблено в Україні”, (Телерадіокомпанія “ВЕЖА”) та Івано-Франківської обласної спілки журналістів НСЖУ.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *