НОВИНИ

Названо лауреатів конкурсу «Краща книга Прикарпаття – 2019» (ВІДЕО)

Названо лауреатів конкурсу «Краща книга Прикарпаття - 2019»  (ВІДЕО)

В обласній бібліотеці для юнацтва відзначили кращі книги Прикарпаття минулого року. Традиційно регіональна організація Національної Спілки письменників визначає переможців конкурсу. У десяти номінаціях. Серед них – упорядництво, літературознавство, книга про війну, документальна проза.

Лауреатом конкурсу у номінації “Проза” став літератор Василь Добрянський. Відомий під псевдонімом Борис Крамер. За роман “Зламані сходи”. Раніше за цей твір удостоївся гран-прі Міжнародного конкурсу «Коронація слова». У номінації «Романи».

“Анна Єфросинія – велика княгиня Романова” – твір Володимира Гловацького, “Сурми голос” Михайла Андрусяка. Ці книги можна тепер знайти на полицях обласної бібліотеки для юнацтва. Як подарунок авторів. Як і книгу “Михайло Мочульський. Вибране”, видану письменниками Євгеном Бараном та Володимиром Смірновим. Разом вони здобули перемогу у номінації “Упорядництво”.

Також відомі на Прикарпатті автори Ольга Деркачова, Марія Ткачівська, Ольга Слоньовська та Василь Добрянський отримали відзнаки, як переможці моніторингу найбільш читабельних авторів серед молоді. Михайло Березень, Роксолана Бабій, Геннадій Томнюк, Новини на “Вежі”

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]