“Недуга” (АУДІО)

Директор заводу Іван Семенович занедужав. А все через відому співачку Ірину Завадську. Випадкова зустріч з нею роз’ятрила його давні спогади. Зокрема, один особливий, на гойдалці в юності. Почуття до жінки з минулого так налякали сімейного чоловіка, що він звернувся за порадою до друзів, колег, лікаря та навіть…дружини. І поки шукав причини своєї недуги, мимоволі став учасником чужого любовного експерименту.

«Недуга» – це єдиний прозовий твір українського поета Євгена Плужника. Він переносить нас у 20-і роки  минулого століття. У кола київської інтелігенції. Книга особлива своїм психологічним змістом. Це своєрідний  роман-дослідження особистого життя. Цікаві і глибокі дискусії героїв спонукають замислитися про власне життя, про те, з ким ми його розділяємо та чи , бува, не настав час усе змінити?

Несерйозна довідка:

За свідченням очевидців у зовнішності Євгена Плужника було щось магнетичне. Він був мовчазним диваком , але міг причарувати без жодного слова. До речі, “мовчазні” чари поета подіяли на  першу красуню Київського музично-драматичному інституту. Ними Плужник  розігнав усіх конкурентів, значно заможніших за нього та з міцнішим здоров’ям.  І Галина Коваленко стала його дружиною. І не лише. Саме завдяки їй світ дізнався про творчість українського поета, в якій також присутня своєрідна магія. Але там зачаровують саме слова. Точніше їхній глибокий зміст. Перевірено на собі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *