Новий комунальний маршрут з”явився в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Зі сполученням “БАМ” – “Каскад”… Відтепер два найбільші мікрорайони Івано-Франківська сполучає комунальний маршрут “40 К”. На вулиці виїхали вже відомі жителям новенькі турецькі автобуси. Рухаються головними вулицями даних мікрорайонів.

На маршрут “40 К” виїжджають 8 автобусів. У години “пік” інтервал їхніх поїздок – від 10-ти до 15-ти хвилин. Останній автобус відправляється з “Каскаду” о 22-ій годині. Та на півгодини пізніше із автостанції № 3. Виконавчий комітет міськради прийняв рішення про запуск даного маршруту із запропонованими змінами. В обидва боки автобус рухається вулицею Чорновола.

Нині в Івано-Франківську курсують 42 комунальні автобуси. На 5-ти маршрутах. Наразі на цій кількості зупиняться, кажуть у мерії. На черзі – закупівля нових тролейбусів. Йдеться про 29 нових “рогачів”, якими замінять старі тролейбуси. Також передбачається можливість їх руху у мікрорайон “БАМ”.

Будівництво нової тролейбусної лінії планують і на новоствореній автомагістралі, яка з”єднає Північний та Південний бульвари.

Оксана Семко, Мирон Василик, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *