Об’єм накопичення сміття в Івано-Франківську зріс майже на тонну (ВІДЕО)

Більша громада – більше… сміття. Івано-франківські комунальники нарікають на переповнені контейнерні майданчики для побутових відходів. Кажуть, у порівнянні з минулим роком накопичення ТПВ збільшилося майже на тонну. Натомість кількість сміттєвих баків залишилася незмінною.

Попри те, що у правилах благоустрою Івано-Франківська передбачено розташування контейнерів для сміття поблизу кожної багатоповерхівки, відзначають комунальники. Однак, місцеві забудівники обходять цю вимогу.

Великогабаритні відходи та гілля дерев – ще одна проблема івано-франківських автотранспортних підприємств. Контейнери, вкотре наголошують тут, передбачені лише для побутового сміття. Все інше необхідно звозити на територію «АТП-0928» на вулиці Максимовича. Або ж «Автоколони-2222», що на Степана Бандери. Втім, достукатися до свідомості жителів міста не можуть роками.

Єдиний вихід із ситуації – звозити гілля дерев на територію КП «Полігон», кажуть комунальники. Над цим наразі працюють. Між тим, івано-франківська мерія це питання взяла на особистий контроль.

Ірина Калинчук, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *