Олександр Сич презентував нову книжку «Соціально-консервативний націоналізм» (ВІДЕО)

Кому потрібен націоналізм, якщо зникає нація? Таке питання підняв голова Івано-Франківської облради Олександр Сич. У своїй новій книзі «Соціально-консервативний націоналізм». Це –науково-політологічні пошуки останніх півтори десятиліть, каже автор. Увесь цей час, відзначає, українці якраз борються за ідентифікацію себе як нації.

Саме тому поряд із націоналізмом автор ставить соціальну політику. Адже вважає, першочергово необхідно захистити носів національних цінностей. Українські перспективи Олександр Сич розглядає у контексті європейських процесів націоналізму.

Між тим, науковець роздумує, яким має бути націоналізм на різних етапах становлення держави. І розглядає процес його трансформації. Від революційного – до державницько-конструктивного. Такий комплексний етнополітологічний аналіз досі не робив жоден науковець, відзначає політолог Михайло Москалюк. Цінність монографії, каже, у її міждисциплінарності.

Між тим, це – уже не перше видання очільника облради. Серед найвідоміших праць Олександра Сича – «Український націоналізм: традиція і модерн» та «В уряді камікадзе».

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *