Пенсійний фонд України презентував сучасний веб-портал електронних послуг (ВІДЕО)

Дистанційне обслуговування в режимі 24 на 7. Без черг та з комфортом. Сучасний веб-портал електронних послуг Пенсійного Фонду в Україні презентували у Львові під час засідання тамтешнього прес-клубу. Нині Пенсійни Фонд опікується не лише пенсіонерами. Сюди звертаються ті люди, які є застрахованими і страхувальники. Для зручності відвідувачів запроваджена система виїзних прийомів громадян. Це так зване обслуговування за місцем проживання.

Щоб стати користувачем веб-порталу необхідно зареєструватися. Для цього є два способи. Традиційний – за допомогою логіна та паролю. Ключі до веб-порталу також мають володарі цифрового електронного підпису.

Після реєстрації на веб-порталі електронних послуг, українці зможуть дистанційно і миттєво отримувати он-лайн різні види довідок Пенсійного
фонду України. За допомогою послуги СМС-інформування зможуть контролювати власні пенсійні нарахування, страховий стаж, а також відстежувати чесність нарахувань єдиного соціального внеску. Між тим, ПФ крок за кроком впроваджує ще одну новацію – електронну посвідку.

ПФ активно працює над впровадження електронної пенсійної справи. Вже невдовзі розпочнеться перенесення усієї паперової інформації, яка знаходиться у володінні ПФУ в електронний формат.

Оксана Дудій, Юрій Храбатин, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *