Пластуни організували збір речей для утеплення вольєрів у “Домі Сірка” (ВІДЕО)

Аби лапи були в теплі. Івано-франківські пластуни переймаються зимівлею кудлатих постояльців «Дому Сірка». Відтак, організували збір речей для утеплення вольєрів. Старі матраци, покривала, куртки чи інший одяг – підійде усе, запевняють волонтери благодійної організації. Адже зима не за горами. А пережити її собакам доведеться на вулиці.

Нині під опікою «Дому Сірка» – близько семи сотень безпритульних тварин. Вони перебувають у притулках Микитинців, Павлівки та Калуша. Щороку з приходом перших заморозків, розповідають волонтери, доводиться звертатися за допомогою до небайдужих. Адже самотужки запастися необхідною кількістю розхідних матеріалів вони неспроможні

Допомогти перезимувати чотирилапим охочі можуть ще упродовж тижня. Іванофранківчанка Катерина Смірнова вирішила часу не гаяти. Однією із перших долучилася до акції.

Благодійною акцією пластуни привертають увагу місцевої громади до ще однієї проблеми – забруднення навколишнього середовища. Юних скаутів з раннього віку вчать еко-культури.

До акції першочергово долучилися самі пластуни. У кожного із них є так званий «зошит добрих справ». Відтак, зізнаються, зможуть його поповнити новим записом.

Ірина Калинчук, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *