Поблизу міського озера відкрили оновлений скейт-парк (ВІДЕО)

Такі екстримали як Олександр отримали трамплін для високих звершень. Як у прямому, так і в переносному сенсі. Поблизу міського озера в Івано-Франківську відкрили оновлений скейт-парк. Тут встановили нові атракції із поліуретановим покриттям. Тепер, відзначають у мерії, вдосконалювати спортивні вміння відвідувачам буде зручніше і безпечніше.

Щоправда, це завдання не з простих, кажуть чиновники. Адже оновлення скейт-парку вартувало місту майже півмільйона гривень. 5 років, відколи існує спортивна зона, її ніхто не ремонтував. Відтак, молодь, що регулярно тут тренується, із таким проханням звернулася до міської влади. Іванофранківець Сергій Пастернак зізнається, нові фігури зі старими важко порівнювати. 20 років він катається на роликах. І залучає інших до екстримальних видів спорту.

Нині Сергій із друзями випробували скейт-парк на міцність. І оцінили зміни.

Кошти передбачені, відзначають чиновники. Як на освітлення, так і на встановлення огорожі довкола скейт-парку. Між тим, уже цієї суботи тут відбудуться перші змагання серед місцевих екстрималів. Вони підкорюватимуть вершини і спуски упродовж цілого дня. З 10-ї до 17 години.

Ольга Цьома, Ірина Головенко, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *