«Безпека на дорогах України».Студенти громадської демократичної ініціативи працюють над втіленням всеукраїнського безпекового проєкту. Ідейною натхненницею стала викладачка, яка запропонувала молоді впровадити корисну і важливу ідею. Як вберегти учасників дорожнього руху від неприємностей. Про це міркували спільно і вирішили створити креативну команду, яка буде наполегливо працювати над реалізацією цієї ініціативи.
В «Ранковій пташці» дізнаємось більше.
На радіо «Вежа» завітав Дмитро Шинкаренко, студент Харківського Національного університету ім. В.Каразіна.
Залишити відповідь