Поліцейські Прикарпаття втілюють у життя низку безпекових проектів (ВІДЕО)

Близько тисячі камер відеонагляду цілодобово працюють на Прикарпатті. Ще майже дев’ять десятків – здатні розпізнавати номери автомобілів. І навіть людські обличчя. Так Нацполіція області стежить за правопорядком у регіоні. Комплексна інтелектуальна система відеоспостереження, кажуть поліцейські, сприяє фіксації і оперативному розкриттю злочинів на Івано-Франківщині. Відтак, наголошують на потребі її розширення.

Спостерігати – це, звісно, добре. Та бути в потрібному місці у потрібний час – завжди краще, наголошують співробітники Нацполіції. В рамках концепції Community Policing на Прикарпатті одну за одною відкривають поліцейські станції. У віддалених населених пунктах. Наразі створено 18 таких службових відділень.

«Поліцейський офіцер громади». Ще один пілотний проект правоохоронців. Торік Нацполіція області підписала меморандуми про відповідну співпрацю з головами прикарпатських територіальних громад.

Втілити проект в життя поліція Івано-Франківщини планує незабаром. Наразі «поліцейські офіцери громад» успішно діють в інших містах України. І вже довели свою ефективність.

Ірина Калинчук, Геннадій Томнюк. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *