Понад 1000 сонячних електростанцій діють на Прикарпатті (ВІДЕО)

Природній потенціал. Майже кожна прикарпатська об”єднана тергромада нині відводить земельні ділянки для встановлення об’єктів відновлювальної енергетики. Зазвичай, це відбувається за підтримки інвесторів. З-поміж відновлювальних енергоджерел найпопулярніші сонячні електростанції. Щороку їх кількість на Прикарпатті подвоюється.

Три роки поспіль в Україні діє Програма енергозбереження. Реалізується в рамках урядової Програми “теплих” кредитів. За цей час до неї долучилися 6,5 тисяч прикарпатських родин. На впровадження заходів з енергозбереження освоєно 180 мільйонів гривень в рамках співфінансування.

Понад півтора мільярда гривень виділено із держбюджету на проекти енергозбереження для ОСББ. Плюс 100 мільйонів Фонд енергоефективності отримає від іноземних інвесторів. Їх спрямують на утеплення будівель та модернізацію системи опалення.

У регіональному відділенні Фонду кажуть, ОСББ варто поквапитися. Найбільшу суму на співфінансування отримать перші триста об”єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Оксана Семко, Ярослав Лелет, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *