Пожежа поблизу аеропорту – справа людських рук ? (ВІДЕО)

Охоронна зона довкола Міжнародного аеропорту в Івано-Франківську спалахнула вогнем близько 5-ї вечора. З одного боку – злітна смуга. З іншого – міський цвинтар. Неподалік людські обійстя. Рятувальники, що прибули на місце виклику, передусім взялися відгороджувати від вогню житловий масив. Адже полум’я швидко поширювалося на нову площу.

Понад 3 десятки рятувальників. На 9-ти одиницях спецтехніки. До гасіння пожежі залучили вогнеборців 1-ї пожежно-рятувальної частини, частини спеціальної пожежної техніки. А також Міську аварійно-рятувальну службу. Тим часом у соцмережах люди масово діляться світлинами вигляду пожежі з вікон житлових будинків. І закликають небайдужих прийти на підмогу «надзвичайникам».

Між тим, кажуть, це не перше загорання сухостою за день. Перед цим рятувальникам довелося гасити палаючу траву на Вовчинецьких горах. Щоправда, значно менших масштабів. Що ж до пожежі поблизу аеропорту «надзвичайники» з упевненістю заявляють – це був підпал.

Трава на цій території подекуди сягала півметра у висоту. До того ж була сухою. Решту справи зробив вітер, кажуть в управлінні з питань надзвичайних ситуацій. Гасили пожежу понад 3 години. Аж поки не переконалися, небезпеки повторного спалаху немає. А жителі Івано-Франківська повідомляють, навіть опівночі запах диму чули і в середмісті.

Ірина Калинчук, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *