Про чистоту водойм Прикарпаття дбає “Еко-варта Дністра” (ВІДЕО)

Первозданна природа. Дністровський каньйон очистили від сміття. 60 волонтерів зібралися разом із благородною метою – вирішити масштабну екологічну проблему. Вони організували близько десятка виїздів на береги Дністра в Галицькому, Городенківському, Тисменицькому та Тлумацькому районах. Частково прочистили три еко-стежки вздовж водоспадів і потоків Дністра.

Проект “Еко-варта Дністра” запровадив “Гірський рятувальний центр”. Працюють разом із “Дністровським регіональним ландшафтним парком імені Сергія Дідича”.
У такий спосіб активісти та волонтери долучилися до збереження довкілля та участі у місцевих еко-ініціативах в межах басейну Дністра. Волонтери вважають, екологічну проблему варто вирішувати негайно.

Волонтери не лише прибирали береги Дністра. Паралельно долучилися до благоустрою військового цвинтарю у Блюдниках, побували на фестивалі “Свято неба”. Також у Польщі опанували основи гірських пошуково-рятувальних робіт. Дністровський каньйон завдяки своїм природним історико-культурним ресурсам справедливо вважається однією з найбільш потенційних туристичних локацій Прикарпаття.

Оксана Семко, Світозар Савчук, Новини на “Вежі”.

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *