Про розкопки масових поховань жертв комуністичних репресій на вул. Ленкавського (ВІДЕО)

В студії краєзнавець Іван Бондарев та історик, працівник музею визвольної боротьби ім. С. Бандери, голова товариства “Меморіал” у Івано-Франківську, керівник комунального підприємства “Пам’ять” – Василь Тимків. Говоримо про масове знищення політичних в’язнів у Станиславові в 1939 – 1941 роках. Зокрема згадуємо про нещодавно віднайдене братське поховання, де було індетифіковано 134 скелетованих людських останків. Перепоховання жертв НКВС відбудеться 24 березня (субота) о 12:00 в урочищі Дем’янів Лаз.

Share

One Comment

  1. Димiтрiй Reply

    Цiкаво, чим же можна було так по звiрячому розлютити правоохоронцiв,якi жили в той час i основою працi яких було забезпечити розвиток i розбудову великої дружної соцiалiстичної країни, де землю в 1939 роцi, вiдiбрану у польських панiв, роздали християнам,а приватнi капiталiстичнi пiдприємства,якi належали i працювали на збагачення власникiв-жидiв передали робочим? Чи зараз краще стало? Почекайте трошки скоро податки на кирницi введуть i все решта вiдберуть за несплату за землю чи електричество чи ще щось небудь. Жиди у керiвництвi придумають.
    Я так i не розумiю за що люди Захiдної України не взлюбили соцiалiстичний Радянський Союз,який у ’39-му роцi роздав людям панську худобу,а в ’40-му вiдiбрав,органiзувавши з цiєї худоби колгоспи,де у всiх була робота.Чи холопи польских панiв за рiк радянської влади з ’39-го року по 40-ий вже панами себе встигли уявити на роздiлених радянською владою мiж людьми польских земельних дiлянках??!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *