НОВИНИ

Про здобутки та амбітні плани звітують прикарпатські ОТГ (ВІДЕО)

Про здобутки та амбітні плани звітують прикарпатські ОТГ (ВІДЕО)

Децентралізація в дії. На Прикарпатті вже створено 31 об’днану громаду . Тут мешкає понад двадцять відсотків населення області. Як змінилося їхнє життя після об’єднання прозвітували в Центрі розвитку місцевого самоврядування. Наповнення бюджетів за рахунок місцевих податків та міжнародних грантів, розвиток інфраструктури та покращення умов для освітньої та культурної сфери . А також розвиток туризму, фермерство та благоустрій територій. Загалом з початку року в прикарпатських ОТГ реалізовано понад півтори сотні проектів місцевого розвитку.

Створення ЦНАПу, капремонт школи та клубу, благоустустрій доріг та закупівля спецтехніки…. В життя по –новому селяни не вірили, розповідає війт Витвицької ОТГ Микола Шикор. Поки господарка не зрушилася з місця. Нині на території громади діє низка соціальних програм. До складу Витвицької громади увійшли 9-ть сусідніх сіл. Відтак і казна в них спільна. Це понад 33-ть мільйони гривень.

А от Більшівецька ОТГ включає 8 громад . Власні бюджетні надходження поки-що мізерні. Однак керівництво громади не опускає руки. Десятки написаних проектів до міжнародних та державних фондів нині на стадії впровадження.

Значну фінансову підмогу під час децентралізації надала держава. Загальна сума субвенції Державного фонду регіонального розвитку становить 58 мільйонів гривень. За ці гроші об’єднані громади реалізували понад 120 соціально- побутових проектів.

Віра Лутчин, Михайло Тімаков, Новини на Вежі

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]