Програму літніх спортивно-масових заходів презентували в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Для тих, хто проведе літні канікули в Івано-Франківську . Свято фізичної культури і спорту чекає на місцевих школярів. Насамперед, галузевий Департамент акцентує увагу на проведенні різноманітних спортивно – відпочинкових заходів у мікрорайонах міста. Розпочинають 6-го червня зі свята на Каскаді.

Масовим має стати і чемпіонат міста бразильського джиу-джитсу. Тут змагатимуться не лише місцеві спортсмени. А от на юних легкоатлетів чекає традиційна яскрава спартакіада – “Кольоровий забіг”. До речі, цього року його маршрут проляже здебільшого пішохідними зонами. Тому перекриття середмістя для проїзду транспорту не передбачається.

Шахові турніри, змагання з плавання та регбі … Не відпочиватимуть влітку і спортивні спеціалізовані школи. Зазвичай, під час канікул тут підбивають підсумки спортивного року.

Нинішня спортивна гордість міста – жіночий баскетбольний клуб “Франківськ”. Спортсменки змагатимуться в Євролізі. Деякі поєдинки цієї першості відбуватимуться в Івано-Франківську.

Для дітей із особливими потребами влітку також стартують різноманітні спортивні турніри. Їх, зазвичай, організовує міський центр “Інваспорт”.

Михайло Березень, Оксана Семко, Юрій Храбатин, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *