НОВИНИ

Програму літніх спортивно-масових заходів презентували в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Програму літніх спортивно-масових заходів презентували в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Для тих, хто проведе літні канікули в Івано-Франківську . Свято фізичної культури і спорту чекає на місцевих школярів. Насамперед, галузевий Департамент акцентує увагу на проведенні різноманітних спортивно – відпочинкових заходів у мікрорайонах міста. Розпочинають 6-го червня зі свята на Каскаді.

Масовим має стати і чемпіонат міста бразильського джиу-джитсу. Тут змагатимуться не лише місцеві спортсмени. А от на юних легкоатлетів чекає традиційна яскрава спартакіада – “Кольоровий забіг”. До речі, цього року його маршрут проляже здебільшого пішохідними зонами. Тому перекриття середмістя для проїзду транспорту не передбачається.

Шахові турніри, змагання з плавання та регбі … Не відпочиватимуть влітку і спортивні спеціалізовані школи. Зазвичай, під час канікул тут підбивають підсумки спортивного року.

Нинішня спортивна гордість міста – жіночий баскетбольний клуб “Франківськ”. Спортсменки змагатимуться в Євролізі. Деякі поєдинки цієї першості відбуватимуться в Івано-Франківську.

Для дітей із особливими потребами влітку також стартують різноманітні спортивні турніри. Їх, зазвичай, організовує міський центр “Інваспорт”.

Михайло Березень, Оксана Семко, Юрій Храбатин, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]