НОВИНИ

Прикарпатські добровольці безкоштовно лікуватимуться в ЦМКЛ (ВІДЕО)

Прикарпатські добровольці безкоштовно лікуватимуться в ЦМКЛ (ВІДЕО)

Міська влада Івано-Франківська підписала тристоронній меморандум про співпрацю з «Добровольчим Українським Корпусом». Та Центральною міською клінічною лікарнею. Відтепер добровольці та їх сім’ї зможуть отримувати фахове лікування за кошти міста. Головний лікар ЦМКЛ Тарас Масляк розповідає, не перший рік допомагають поставити на ноги учасників бойових дій. Відтак, готові забезпечити якісне лікування.

Наразі на Прикарпатті налічується понад 70-ть добровольців, які отримали поранення. Проте лікуються вони у різних містах України. З огляду на доступність, розвиток і якість медицини. Така співпраця вирішить багато проблемних питань. Та допоможе проводити лікування та реабілітацію бійців без постійних перевезень, кажуть у Добровольчому Українському Корпусі.

Торік таку ж угоду медзаклад уклав із Асоціацією воїнів АТО. Окрім того, у міських поліклініках працює «єдине вікно» для позачергового обслуговування українських військових. А для членів їх сімей надається безкоштовна стаціонарна допомога. В ЦМКЛ та 1-й Міській клінічній лікарні для них обладнані окремі палати.

Віра Ковцун, Мирон Василик, Новини на Вежі.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]