Прикарпатські рятувальники нагадали правила безпечного відпочинку (ВІДЕО)

У розпал літа… Івано-франківські рятувальники нагадали містянам правила безпечного відпочинку. Зокрема, під час купання на місцевих водоймах. Адже від початку року, повідомляють в обласному управлінні ДСНС, на водних об’єктах загинули 24 жителі Прикарпаття. В тому числі – одна дитина. В більшості випадків, кажуть рятувальники, причиною трагедій є людський фактор. А саме – нехтування заходами безпеки. Тому й вирішили вкотре їх нагадати.

Звичні для іванофранківців місця для купання після повені стали небезпечними, кажуть містяни. На дні річок осіло чимало уламків дерев та сміття.

Про власну безпеку не варто забувати й тим, хто надає перевагу відпочинкові у горах. Понад пів сотні разів від початку року на допомогу людям вирушали гірські пошуково-рятувальні відділення ДСНС. Так вдалося врятувати 78 осіб.

На щастя, усі ці історії завершилися позитивно, кажуть рятувальники. Втім, попереджають, гори не пробачають помилок. Тому перш ніж вирушити у мандрівку Карпатськими вершинами, слід проконсультуватися із фахівцями.

А це, насамперед – відповідний одяг і спорядження, наголошують «надзвичайники». А ще – достатній запас їжі. І попереджають, в жодному випадку не можна вирушати в похід у темну пору доби. Чи за несприятливих погодних умов.

Ірина Калинчук, Михайло Тімаков. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *