Прикарпатські рятувальники випробували нову спецтехніку (ВІДЕО)

Це – снігоболотохід «Богун». Не боїться ні гірського бездоріжжя, ні водних перешкод, запевняють рятувальники.

В «автопарку» пожежно-рятувальних підрозділів обласного Управління ДСНС два таких всюдиходи з’явилися нещодавно. Один із них залишився в Івано-Франківську. Інший передали ворохтянським рятувльникам.

Наразі снігоболотохід працює у тестовому режимі, кажуть в Управлінні ДСНС. Вперше випробувати нову спецтехніку в дії співробітники «Служби порятунку» змогли під час тактико-спеціальних навчань. У селі Старий Лисець. На тамтешньому полігоні Нацгвардії вони розгорнули цілу спецоперацію. На основі тактичного задуму.

П’ятеро постраждалих. Двоє загиблих. Водій автомобіля заблокований елементами кузова. Двоє осіб кинулися тікати та потрапили в трясовину. На допомогу їм вмить вирушили рятувальники. Ситуація складна. Втім, цілком ймовірна для гірського регіону, відзначають в ОДА. Спостерігаючи за діями «надзвичайників», зітхають із полегшенням. В разі потреби – справляться.

Керівництво ОДА передало на баланс гірських рятувальних підрозділів спеціальне спорядження. Загальною вартістю близько 100 тисяч гривень.

Ірина Калинчук, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *