Прикарпатські ветерани АТО влаштували в Івано-Франківську благодійний “Бал Героїв” (ВІДЕО)

Дами – у пишних сукнях. Кавалери – у військовій формі. Такий дрес-код цього танцювального вечора. Та для його учасників він – символічний. Нині тут зібралися ветерани війни на Сході України. Разом із чарівними партнерками вони впевнено виходять на танцпол. Адже готувалися до цього не один день.

«Бал Героїв» організувала Івано-Франківська асоціація учасників АТО. А саме – троє побратимів – Микола Блащук, Олег Курпіль та Назарій Кішак. Кожному з них є що розповісти про війну. Та нині вони воліють про це мовчати. Не так заради себе, як заради рідних.

4 роки на війні. Спершу – як снайпер-доброволець. Пізніше – контрактником. У 80-й десантно-штурмовій бригаді. Увесь цей час Віталія Болехівського чекала вдома наречена Іванна. Нині на бал вони прийшли уже як подружжя. Цей статус підкреслили навіть гармонійними образами.

Та все ж – опанували. І вальс, і полонез. Адже було заради чого. Ветерани війни разом зі своїми «половинками» танцювали на підтримку дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах. Це – ще одна особливість «Балу Героїв». Вхід на нього був вільний. Проте кожен охочий зміг зробити благодійний внесок. Для цього у залі встановили спеціальні скриньки.

За танцювальними «па» справжніх чоловіків замислено спостерігає Василь Серденько. Директор обласного Центру соціально-психологічної реабілітації. Саме того, на який збирають кошти організатори світського вечора. Розповідає, чимало колишніх вихованців Центру нині воюють на Сході України. А майже три десятки нинішніх – активно підтримують їх в тилу.

Приймати допомогу грошима дирекція Центру відмовилася. Вважає, дітям буде приємніше, якщо їм приділять увагу. І спільно з ними оберуть подарунки.

Між тим, під час благодійного вечора прикарпатським захисникам вдалося зібрати для дітей соціально-реабілітаційного центру майже 20 тисяч гривень. Не забарилися і з подарунками. Придбали солодкі подарунки, дитячий одяг. А також – посудомийну машину для закладу.

Ірина Калинчук, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *