Прикарпатський Національний університет матиме власний талісман (ВІДЕО)

Символ успіху для університету. Або ж талісман – людина, тварина або об’єкт, що сприяє везінню. А також уособлює певний колектив. У Прикарпатському національному університеті презентували свій унікальний талісман.

Те, що талісман має бути прив’язаний до карпатського регіону, вирішили одразу. Над малюнком працювали професійні дизайнери спільно із студентами. Він стане атрибутом графічних композицій. Та дійовою особою реклами, розповідає ректор університету. Вірить, рись приведе навчальний заклад до стратегічної мети. Та допоможе відкривати наукові таємниці. Між тим, на презентації символу успіху керівництво університету розповіло і про роботу над великими інфраструктурними проектами. Наприклад, «Адаптація обсерваторії на горі Піп Іван до потреб рятувальників». Та будівництво Міжнародного наукового центру. Останній розробляли протягом 10-и років.

Науковий центр стилістично нагадує гуцульську гражду. У планах університетського колективу також – танцювальний, спортивний, актова зали, бібліотека та рекреаційний простір. Завершити роботи мають намір до кінця цього року. Проект обсерваторії поєднає наукову зону. Та місце для роботи гірських рятувальників. Тут встановлять два автономні телескопи та сучасне метеообладнення.

Роксолана Бабій, Світозар Савчук, Новини на «Вежі»

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *