Прикарпатський університет підписав угоду про співпрацю з кавовою компанією (ВІДЕО)

Прикарпатський національний університет підписав меморандум про співпрацю з компанією із виробнитства кави. Відтак, студенти факультету хімії разом із кавовими експертами шукатимуть альтернативні методи обсмаження зерна. А також – досліджуватимуть його екстракцію та проводитимуть хімічні аналізи. Професор кафедри хімії Сергій Курта каже, не перший рік на базі університету студенти проводять досліди над чорною гущею. Втім, досі не змогли знайти якісний продукт. Сподіваються, співпраця принесе бажаний результат.

Обсмажування зерна виробники здійснюють у спеціальній печі – ростері. Вона нагадує барабан, обертання якого забезпечує інтенсивне перемішування зерен. Свіжозібрана зелена кава за смаком нагадує горох, кажуть експерти. І лише після обсмаження можна відчути всі смакові властивості. Чим довше триває процес обсмажування, тим інтенсивніше виділяється олія. І тим ароматнішою вийде кава.

Упродовж 5-ти років фахівці спільно з студентами шукатимуть нові методи обсмажування кавових зерн, які досі не використовувались.

Віра Ковцун, Мирон Василик, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *