НОВИНИ

Прикарпатців запрошують на військову службу за контрактом у ЗСУ (ВІДЕО)

Прикарпатців запрошують на військову службу за контрактом у ЗСУ (ВІДЕО)

Якщо не через громадянський обов’язок, то заради мотивації. Жителів Прикарпаття запрошують на військову службу за контрактом у ЗСУ. Контрактники наразі – основна складова державного військового формування, відзначають в обласному комісаріаті. Саме вони стоять на передовій в зоні ООС. Торік контракт зі Збройними силами України уклали понад 27 тисяч громадян. Майже 8 сотень прикарпатців, зокрема.

Втім, у лавах української армії досі не вистачає фахівців. Причому, різних військових спеціальностей, наголошують в облвійськкоматі. Зокрема, водіїв різних категорій, медиків, кухарів. Та не лише. Через це оборонну здатність ось уже роками забезпечують одні й ті самі.

Паралельно із армійськими потребами росте мотивація. Порівняно з минулим роком фонд грошового забезпечення для українських військовослужбовців зріс на 41 відсоток.

Окрім щомісячного грошового забезпечення та низки одноразових виплат, що теж передбачені законом, військовослужбовці отримують також повний соцпакет. Від безоплатного майнового забезпечення та харчування – до санаторно-курортного лікування та компенсації за піднайом житла. В окремих підрозділах житлове питання має додаткові мотиваційні аспекти. Зокрема, у 10-й гірсько-штурмовій бригаді.

У лавах ЗСУ місце є і для жінок, переконує лейтенант Олена Павлова. Приклад цьому – 44-та Тернопільська артилерійська бригада.

Для новачків у лавах ЗСУ – особлива «акція». За свій перший контракт із ЗСУ вони отримають грошову винагороду. Її розмір залежить від військового звання. І коливається в межах від 15-ти до19-ти тисяч гривень.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі

Схожі записи

1 коментар
  1. Я хочу служити за контрактом

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]