НОВИНИ

Прикарпаття б’є рекорди по виплаті аліментів (ВІДЕО)

Прикарпаття б'є рекорди по виплаті аліментів (ВІДЕО)

“Чужих дітей не буває”. Понад 60 мільйонів гривень аліментів сплачено на Прикарпатті за минулий рік. Своїх законних грошей дочекалися близько 16-ти тисяч дітей. Це майже на третину більше, ніж за попередній період. У виконавчій службі кажуть, батьки стали “свідомішими” завдяки дії двох пакетів законів “Чужих дітей не буває”.

Обмежений виїзд боржників за межі України, заборона керувати транспортними засобами та користуватися мисливською зброєю. Це основні обмеження, що заставили батьків згадати про рідних дітей, кажуть в регіональному управління виконавчої служби. Рекордні суми вдалося стягнути в межах одного провадження в Івано-Франківську – майже 180 тисяч гривень. Другий по списку Калуш – злісний дотепер неплатник аліментів одним чеком сплатив майже півтори сотні тисяч гривень. У Долинському районі – максимальне стягнення 120 тисяч гривень.

Заставити “аліментників” згадати про дітей крім законів допомагають представники виконавчої служби. Вони організовують спеціальні рейди по домівках недобросовісних батьків. Хоча, кажуть, є поодинокі випадки, коли самі мами зловживають “дитячими” коштами.

Нині на рахунку виконавчої служби Прикарпаття перебувають майже 10 тисяч документів. Про стягнення аліментів.

Оксана Семко, Юрій Храбатин, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]