Прикарпаття отримало 288 мільйонів гривень на боротьбу з COVID (ВІДЕО)

Ситуація стабілізується. В обласному Департаменті охорони здоров’я розповіли про позитивні зрушення у подоланні пандемії на Прикарпатті. Як у плані динаміки поступлення хворих, так і в готовності до цього місцевих лікарень. Чиновники відзначають, помітно зменшилася кількість пацієнтів на стаціонарному лікуванні. Зрештою, летальність серед хворих на коронавірус знизилася майже вдвічі. Попри те, що на початку пандемії Прикарпаття лідирувало у цьому антирейтингу.

Нині в області діє два десятки закладів охорони здоров’я першої хвилі. Саме тих, що надають допомогу хворим на covid. В ОДА запевнють, їх заповненість нині коливається в межах 30-ти відсотків.

Пандемія пандемією, а реформування медичної галузі – за розкладом. Національна служба охорони здоров’я не попускає віжки. У квітні увійшли в реформу заклади вторинної, третинної і висококваліфікованої допомоги. Івано-Франківщина, стверджують у профільному обласному Департаменті, крокує в ногу.

Удар пандемії першою взяла на себе Обласна клінічна інфекційна лікарня. Відповідно до угоди з НСЗУ, медзаклад отримує грошові компенсації. Як за пацієнтів із підтвердженим діагнозом covid, так і з підозрою.

Між тим, нині опорні лікарні отримали нові протоколи лікування хворих на covid від Міністерства охорони здоров’я.

Ірина Калинчук, Геннадій Томнюк. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *