Прикарпаття – у “помаранчевій зоні” карантину (ВІДЕО)

Зростання кількості інфікованих. Як наслідок – «помаранчева» карантинна зона. На Прикарпатті вкотре загострилася епідеміологічна ситуація. За добу – 880 нововиявлених випадків коронавірусу. А семеро людей померли. У медзакладах кількість госпіталізованих за добу уже перевищує кількість виписаних пацієнтів.

Ріст ковід-захворюваності на Прикарпатті спостерігають останні три доби. Найбільше позитивних випадків у гірських районах області, відзначають в ОДА. А в Обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ кажуть, це – очікувана тенденція після новорічно-різдвяного святкування.

Після різдвяних свят «помаранчевими» стали також Сумська та Херсонська області. На цьому рівні епіднебезпеки місцеві органи влади можуть вводити додаткові обмеження. Втім, в Івано-Франківську з цим не поспішають. Лиш вкотре наголошують на важливості масової вакцинації населення.

До слова, наприкінці січня набуває чинності наказ МОЗ про розширення переліку професій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації. До цього часу щепитися повинні усі працівники органів місцевого самоврядування, закладів охорони здоров’я державної та комунальної форми власності, комунальних підприємств, установ та організацій. В іншому випадку їх відсторонять від роботи. Без збереження заробітної плати. Вимога не стосується людей, які мають абсолютні протипоказання до щеплень від коронавірусної хвороби. Та медичний висновок на підтвердження цього.

Ірина Калинчук, Михайло Тімаков. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *