Реаліті-шоу “ЗОЛОТІ СТАЖЕРИ”, 2 епізод (ВІДЕО)

Нагадаємо, що в реаліті-шоу «Золоті стажери» беруть участь активні пенсіонери, яким цікаво опанувати нову для себе, але затребувану серед сучасної молоді професію і, як результат, влаштуватися на роботу або займатися новою діяльністю за фахом.

Події другого епізоду починаються з візиту ведучих на робочі місця своїх підопічних. Герої програми на цей момент мають два-три дні робочого досвіду та вже можуть оцінити труднощі і можливості нової діяльності.
Цікаво, як просуваються справи у героїв програми, як до них ставляться колеги та клієнти? Чи виправдалися очікування стажерів від нових обов’язків? З чим вони вже розібралися, а що виходить найважче? Чи став у нагоді їм досвід попередньої діяльності? З якими труднощами вони зіткнулися на робочому місці і що досі лишається незрозумілим і важким у виконанні для наших стажерів?
Чи існує насправді проблема дискримінації при працевлаштуванні? Чи має для містян значення чи взагалі байдуже, хто варить каву чи загортає суші, молоді люди чи пенсіонери?
У другій серії ви також станете свідком неочікуваної для героїв конфліктної ситуації, з якою стикаються наші стажери. Пенсіонери стикаються з прискіпливим ставленням клієнтів і мають дати гідну відповідь на провокацію. Чи впораються вони?
Цікаво, як ментори оцінюють можливості стажерів? Чи важко працювати з пенсіонерами? На що б вони порадили звернути увагу стажерам?
Цікаво, як заклад ставиться до конфліктної ситуації, яка виникла з невдоволеним клієнтом, та як власники закладу радять стажерам поводитися у таких випадках? Чи хтось дасть корисні поради для учасників шоу, які б допомогли їм краще адаптуватися на новому місці.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *