Рік Незламності. Світлана Онищук (ВІДЕО)

Нескінченний Лютий. Рік Незламності Світлана Онищук, начальниця Івано-Франківської ОВА. Єдина жінка-губернатор в Україні в час війни. Як пережило Прикарпаття рік повномасштабної війни?

По 5-6 тисяч переселенців щодня прибувало в Івано-Франківську область із початку широкомасштабної війни рф в Україну. Щодня нові виклики вимагали негайних рішень – як діяти далі. Адже кожного треба було прихистити, одягнути, нагодувати. Із цим викликом Івано-Франківщина впоралася. Прикарпатття згуртувалося і стало домом для близько 150 тисяч ВПО, які приїхали із “гарячих точок”. Світлана Онищук ледь не стала жертвою ворожої пропаганди. СБУ спрацювала вчасно. Та без сліз у час війни неможливо. Яка історія зворушила голову Івано-Франківської ОДА найбільше? Як сім`я допомагає бути сильною жінкою-керівницею? Яку допомогу від області отримують українські оборонці? Війна триває і боротьба триває. До Перемоги!

Ексклюзивне інтерв`ю з Білого Дому на Грушевського з начальницею Івано-Франківської ОВА Світланою Онищук в соціальному телепроєкті “Ми мусимо Жити” в етері Телерадіокомпанії “Вежа”.

 

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *