Різдвяний фестиваль “Коляда на Майзлях” відбудеться в онлайн-форматі (ВІДЕО)

Українці в цілому світі – колядують. В Івано-Франківську відбудеться ХІІ Міжнародний Різдвяний фестиваль “Коляда на Майзлях”. Насолодитися різдвяними піснями можна буде з 8 до 10 січня. Проте – лише в онлайн-режимі.

Різдвяні виступи колядників відбуватимуться у змішаній формі. Відтак, зарубужні колективи презентують колядки онлайн. А місцеві виконавці традиційно завітають до церкви Царя Христа. Фестиваль збагачує багатогранну духовну спадщину Прикарпаття. А ще поширює поза регіоном колядки, щедрівки та інші різдвяні обряди.

Аби всім світом заспівати різдвяних пісень, організатори розширили географію самодіяльних колективів, які збере “Коляда на Майзлях”. На фестиваль завітають українські виконавці з Польщі, Німеччини, Ізраїлю, Бразилії та США. Це все – аматорські та професійні хорові колективи, солісти-вокалісти та ансамблі. Побільшає місцевих колядників.

«Коляду на Майзлях» можна буде побачити у прямому ефірі в соцмережах. Її перебіг транслюватиметься також на ЛЕД -екрані в середмісті. З огляду на карантин, щорічної святкової ходи колядників не буде.

Роксолана Бабій, Світозар Савчук, Новини на «Вежі»

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *