Родини загиблих під час пожежі у Косівській лікарні отримають грошову допомогу (ВІДЕО)

Для них виділили грошові суми – від 50-ти до 300 тисяч гривень. Кошти надійдуть родичам медсестер та пацієнтів, котрі заживо згоріли в реанімаційному відділенні. Крім того, родини медиків отримуватимуть щомісячні виплати на утримання дітей та батьків відповідно.

Щодо постраждалих на пожежі, то вони отримають відшкодування фінансових витрат на лікування. Для цього варто пред’явити всі чеки, кажуть у регіональному Фонді соціального страхування. Всі гроші на рахунки родин потерпілих перерахують одразу після складання офіційного акту розслідування. Наразі відповідний висновок уже надали фахівцями обласного управління ДСНС. Справа за висновком щодо вмісту кисню в приміщенні, який готують фахівці Львівського хімічного заводу.

Трагедія в Косівській ЦРЛ сталася 28-го грудня. Тоді спалахнуло реанімаційне відділення. На місці трагедії загинули троє хворих на коронавірус. Дві медсестри Світлана Ватаманюк та Світлана Біленчук від отриманих опіків померли згодом у лікарнях Івано-Франківська та Києва.

Оксана Семко, Геннадій Томнюк, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *