Cергій Іщеряков, Єгор Бублик та Владислав Баланчук. Розбудова та розвиток профільної школи (ВІДЕО)

В черговий разговоримо про реформу освіти, яку втілює в життя Міністерство освіти і науки України. Тема сьогодняшньої розмови про один із напрямів Нової української школи, а саме – розбудову і розвиток профільної школи.

З вересня 2018-го року кілька десятків школярів 8…11-х класів приймали участь у дистанційному Java-тренінгу за програмою сертифікаційних іспитів корпорації Oracle. Школярів, які в грудні 2018-го року підтвердили свій рівень знань, було рекомендовано до участі в проектному практикумі в Івано-Франківську в січні 2019. Протягом 5…15-го січня 8 учнів 8-11-х класів з Дніпропетровської, Івано-Франківської, Львівської та Полтавської областей, утворивши дві команди, приймають участь у розробці Android-частини комерційного проекту. Керування проектом дистанційно здійснюють двоє студентів 1-го та 3-го курсів київського державного університету телекомунікацій із щоденними он-лайн мітінгами.
Мета проекту – розвиток профільної школи, що є одним з напрямів Нової української школи, розбудову якої проголошено Міністерством освіти та науки України. Конкретно – підтвердження можливості формування шкільних команд для професійної розробки програмного забезпечення.

Практично завершено апробацію методики підготовки професійних програмістів в рамках загальноосвітньої школи: на першому етапі – дистанційне навчання протягом 3-4-х місяців, на другому етапі – проектний практикум спочатку “наживо” протягом 10 днів під дистанційним керуванням, надалі – в довільному режимі (або он-лайн, або “наживо”)

Гості студії:
доцент Державного університету телекомунікацій, автор проекту “Школяр-програміст” Сергій Іщеряков та школярі – лідери команд – Єгор Бублик, 11-класник з Полтави, Владислав Баланчук, 10-класник з Жовкви Львівської обл.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *