Секція секретарів місцевих рад Прикарпаття має нового очільника (ВІДЕО)

Прозорість та електронне врядування. Те, що допомагає налагодити діалог з громадою, вважає Віктор Синишин. Новий керівник секції секретарів місцевих рад. Така «булава» перейшла йому не випадково. За традицією, секцію очолює представник міста обласного значення. Віктор Синишин посів посаду секретаря Івано-Франківської міськради – із серпня минулого року. Його попередниця Оксана Савчук нині представляє місто у Верховній Раді України. З огляду на новопризначення в Івано-Франківську відбулося засідання секції секретарів.

Формування роботи депутатського корпусу, побудова діалогу з громадою, забезпечення прозорої діяльності органу місцевого самоврядування. На плечі секретарів міських та селищних рад лягають виклики сучасності, кажуть у регіональному відділення Асоціації міст України. Саме тому такі зустрічі потрібні їм. Аби не залишитися позаду у процесах державотворення.

Печеніжинська ОТГ однією із перших на Прикарпатті прийняла виклик децентралізації. Тоді, коли ще в процесі розроблення було саме законодавство. Вона об’єднала 8 сільрад. І нині чисельність населення тут – понад 17 тисяч людей. Їх, запевняє секретар селищної ради Олександра Дудінчук, активно залучають до прийняття суспільно важливих рішень.

Під час засідання представники органів місцевого самоврядування поділилися, зокрема, досвідом щодо діяльності ЦНАПів та впровадження електронного документообігу. Між тим, нині в секції секретарів – понад півсотні органів місцевого самоврядування різного рівня. А саме міста обласного та районного значення. А також – значна частина об’єднаних територіальних громад – сіл і селищ.

Ірина Калинчук, Геннадій Томнюк. Новини на «Вежі».

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *